O firmie

Hurtowa sprzedaż markowego obuwia i odzieży sportowej – hurtownia, outlet.

Przedsiębiorstwo Trade It działa w branży sprzedaży hurtowej markowej obuwia i odzieży – tzw. outletu. Podchodzimy do każdego klienta bardzo indywidualnie tak aby jak najbardziej móc sprostać jego oczekiwaniom.

W naszym portfolio produktów znajdują się tak cenione i uznane marki producentów jak Reebok, Puma, Adidas, Everlast, Umbro. Spektrum produktów jest bardzo szerokie – od markowych koszulek, bluz, spodni po obuwie sportowe do biegania, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, lifestyle. W okresie letnim klapki i sandały. Dostępne są również akcesoria – skarpetki, piłki, torby, plecaki, paski.

Nasza hurtownia obuwia i odzieży sportowej zajmuje się nowymi kolekcjami jak również produktami posezonowymi – outletem. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe z metkami i etykietami – oczywiście oryginalne. Ponad 1000 pozycji magazynowych Adidas, Puma, Reebok, dodatkowo oferty naszych partnerów stawiają nas jako jednego z większych hurtowników – dystrybucji w skali kraju.

Zamówienie w hurtowni można składać za pośrednictwem katalogu, który otrzymacie Państwo w formie mailowej po uprzednim kontakcie z jednym z naszych pracowników. Na każdy produkt wystawiamy fakturę VAT.

Przed dokonaniem zakupów w hurtowni obuwia i odzieży Trade IT proszę o zapoznanie się z regulaminem dystrybucji hurtowej artykułów. Pytania odnośnie składania zamówień jak również techniczne pytania dotyczące funkcjonowania w branży sportowej (Adidas, Puma, Reebok, Nike) dla nowych klientów – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 608-582-310. Zamawianie w hurcie jest możliwe na odległość. Oczywiście mają Państwo możliwość zakupów osobiście.

Nasza oferta skierowana jest do klientów już funkcjonujących w świecie sportu jak również nowych stawiających swoje pierwsze kroki w branży odzieży i obuwia markowego.

Zapraszamy do współpracy.

Zamów katalog

Wyślemy Ci aktualny katalog produktów na maila

Oferujemy produkty najlepszych marek